Jak Zarabiać Na Reklamach? – Klikanie, Oglądanie, Wyświetlanie Reklam

Dla wielu ludzi zarabianie na reklamach to szczyt marzeń. Gdyby tylko tak znaleźć sposób na zarobek poprzez reklamy, można by było rzucić obecną pracę, skupić się na biznesie i spędzić więcej czasu ze swoją rodziną.

Całe szczęście zarabianie w zaciszu naszego domu, siedząc na kanapie, jest bardzo realne. Przedstawiam wam najlepsze sposoby na zarabianie na reklamach w 2022.

 Zarabianie na stronie internetowej – Ezoic bardziej opłacalna alternatywa Adsense

Z pewnością przeglądając swoje ulubione portale internetowe, natknąłeś się na mnóstwo reklam Adsense. Nie bez powodu właściciele stron atakują nas reklamami na każdym kroku. Ustawienie reklam na własnej stronie jest dziecinnie proste i może przynieść realne pieniądze.

Zaletą Google AdSense jest z pewnością prostota w ustawieniu reklam, jednak reklamy od google nie przynoszą dużych zysków. Mało kto zdaję sobie sprawę z Ezoic.  Jest to platforma, dzięki której możecie zarobić 3 razy tyle ile zarobilibyście na AdSense!

Ile można zarobić na Ezoic?

W najlepszych miesiącach udało mi się wyciągnąć 5 tysięcy miesięcznie.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się do programu Ezoic.

 Zarabianie na klikaniu w reklamy

Zarabianie poprzez klikanie w reklamy jest zdecydowanie mniej dochodowe od poprzedniego sposobu, ale nie wymaga prowadzenia własnej strony internetowej, w dodatku jest to dziecinnie proste.

Strony typu „Paid to click” są darmowe, wystarczy że się zarejestrujecie i możecie zacząć klikanie w reklamy. Należy jednak zachować ostrożność, ponieważ wiele tego typu stron nie wypłaca pieniędzy i narażamy się na utratę cennego czasu. Aby temu zapobiec, przygotowałem listę kilku rzetelnych stron tego typu:

  • Ysense.com
  • Neobux.com
  • Scarlet-clicks.info
  • Gptplanet.com

Ile można zarobić na klikaniu w reklamy?

Pieniądze za oglądanie reklam nie zastąpią nam zwykłej pracy.

Wynagrodzenie miesięczne, pracując 4 godziny, dziennie wynosi 300-800 zł.

Zarabianie na Reklamach YouTube

jak zarobić na reklamach youtube

Mnóstwo ludzi marzy o byciu YouTuberem. W końcu popularni YouTuberzy zarabiają mnóstwo pieniędzy, a ich życie wygląda na sielankę. Nie ma w tym nic złego, wystarczy chcieć i założyć własny kanał!

O ile założenie kanału na YouTube jest bardzo łatwe to zarabianie na nim już niekoniecznie.  Przy odrobinie szczęścia uda ci się zarobić kilka pierwszych stówek, ale aby zmaksymalizować zyski potrzebna ci odpowiednia wiedza.

A więc..

Jak zarobić na reklamach YouTube?

Po pierwsze musisz uzyskać odpowiednią ilość wyświetleń. Najlepszym sposobem na to jest wrzucanie nowego kontentu codziennie.

Jeżeli ten krok masz za sobą o to kilka sposobów na zmonetyzowanie twojego kanału:

  • Program Partnerski YouTube
  • YouTube Premium
  • Promowanie własnego produktu
  • Współpraca z innymi firmami

Ile YouTube płaci za 1000 wyświetleń w Polsce?

Zarobki wynoszą od 2 do 10 zł za 1000 wyświetleń.

Zarabianie na wypełnianiu ankiet w sieci

Przedstawie wam jeden z najstarszych i najlepiej wypłacalnych serwisów oferujących pieniądze za wypełnianie ankiet: Opinie.pl.

Serwis ten działa od 2009 roku. Zarówno rejestracja, jak i uczestnictwo jest bezpłatne. Do programu może dołączyć każdy w wieku powyżej 15 roku życia.

Serwis przydziela punkty za każdą wypełnioną ankietę, które później można wymienić na pieniądze.

Co ciekawe możemy otrzymać 400 punktów już za samo wypełnienie profilu!

Opinie.pl ile można zarobić?

Z reguły za wypełnienie jednej ankiety możemy otrzymać 1-6 zł. Zdarzają się również droższe ankiety.

Miesięcznie można zarobić od 500 do 1000 zł.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się do programu Opinie.pl.

Podsumowanie

Zarabianie pieniędzy na reklamach może pomóc Ci pozyskać dodatkowe pieniądze na wakacje, ale może również pomóc Ci w ucieczce od niechcianej pracy, dzięki czemu możesz zostać przedsiębiorcą na pełny etat. Zarabiając więcej pieniędzy, zyskujesz większą swobodę finansową, poprawiasz swoje bezpieczeństwo finansowe i jesteś o krok bliżej do życia na własnych warunkach. Naprawdę można zarobić na życie pracując online, jeśli tylko trzymasz się planu i działasz. A więc, do roboty!

Robert Baczkowski
robert.baczkowski@inwestujfinanse.pl | + Artykuły

Od wielu lat jestem zapalonym inwestorem i entuzjastą kryptowalut. Ukończyłem matematykę na University of Toronto w Kanadzie.
Stworzyłem tę stronę, aby dzielić się z ludźmi moją, zdobywaną przez wiele lat, wiedzą na temat finansów i inwestycji.
Lubię podejmować ryzyko i chętnie piszę o finansach.
W skrócie jestem osobą, która kocha pieniądze i dobrze nimi zarządza.

Dodaj komentarz