Nowa giełda kryptowalut
Newsy

MoneyLion otwiera inwestycje w kryptowaluty

 

Aplikacja bankowo-inwestycyjna MoneyLion dodaje handel kryptowalutami do swojej aplikacji usług finansowych typu all-in-one.

8-letnia firma fintech, która planuje wejść na giełdę w Nowym Jorku pod nazwą ML, wprowadzi możliwości kupna i sprzedaży bitcoina i etherum powiedział na konferencji dla inwestorów w poniedziałek rano, dyrektor generalny Dee Choubey CNBC.

Choubey nazwał początkowy rozwój „początkiem procesu edukacji” dla swoich konsumentów podczas „wczesnych początków DeFi” i mówił o potencjale do zbadania różnych produktów dochodowych, aplikacji do płatności kryptowalutowych i rynków NFT.

„To bardzo ważny pierwszy krok, jeśli uważamy, że przyszłość fintech to DeFi” – powiedział.

>>zobacz też: XTB Akcje Opinie

MoneyLion nie będzie pobierać opłat transakcyjnych od konsumentów, ale będzie zarabiać na spreadach, gdy będą oni konwertować swoje kryptowaluty na dolary.

Wprowadza również funkcję, która pozwala klientom zaokrąglać zakupy kartą debetową w bitcoinach. MoneyLion ma 2,2 miliona klientów od sierpnia. Aplikacja oferuje bankowość, inwestowanie i kredyty.

MoneyLion ma nadzieję wejść na giełdę za pośrednictwem spółki celowej Fusion Acquisition Corp. 22 września. Jeśli się powiedzie, dołączy do rosnącej grupy publicznych firm fintechowych SoFi, Robinhood i Square’s Cash App dążących do stania się miejscem  do zarządzania wszystkimi aspektami życia finansowego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *