Ile Zarabia Się Na Kryptowalutach?

Kryptowaluty odbudowują się ze zdwojoną siłą po ostatnim kryzysie. Jak pokazał czas, był to idealny moment na zakup większej ilości kryptowalut, a nie ich koniec.

>>zobacz też: Gate.io Opinie

Ludzie, którzy nie sprzedali swoich kryptowalut, zacierają teraz ręce. Taktyka Buy and Hold opłaciła się.

Być może zadajesz sobie pytanie – ile właściwie można zarobić na kryptowalutach?

Przygotowałem tłumaczone odpowiedzi użytkowników serwisu quora.com, aby rzucić światło na zarobki  inwestorów kryptowalut.

Ile zarabia się na kryptowalutach? – Wypowiedzi użytkowników

Mahendra Sharma

Zarabiam $60 dziennie z Bitcoin i $20/dzień z Ethereum i $30/dzień z IOTA.

Całkowite zarobki wynoszą: $110/dzień. Tak naprawdę zarobki wahają się między $90 do $200/dzień.$110 jest to średni dochód na dzień.

Oto jak zacząłem zarabiać na kryptowalutach.

Zacząłem od procesu wydobywania Bitcoin z The Internet of Money i kupiłem kontrakt wydobywczy od bitcoin.com za 345 dolarów. Dostałem tylko 123 dolary (0.04BTC) z tego kontraktu, ponieważ mój kontrakt został rozwiązany przez system, ponieważ basen górniczy stał się nieopłacalny.

Następnie przeszedłem do handlu kryptowalutami.
Zacząłem handlować BTC, ETC I IOTA .Zainwestowałem $3500 {210000 INR} w Trading na początku straciłem 20% pieniędzy z powodu złego handlu. Byłem nowy w tradingu.Potem przestałem handlować na 15 dni i zacząłem uczyć się tradingu, teraz nauczyłem się wielu narzędzi, które pomagają mi handlować bezpiecznie z dobrymi zyskami.

>>zobacz też: Zarabianie Na Kryptowalutach Bez Inwestycji

Jake Andrews

Ja zainwestowałem w Ethereum.

Około miesiąc temu, kupiłem 10 ETH za średnio $10,50 za jeden, a z opłatami zapłaciłem $110.

Obecnie wszystko jest warte ~$178, ale innego dnia było warte z $210. To nie jest gruba suma gotówki, ale jest to prawie 100% zwrotu z inwestycji. Gdybym sprzedał Etherium kilka dni wstecz, po opłatach zarobiłbym około 100 dolarów zysku w ciągu 3-4 tygodni.

Kryptowaluty wydają się mieć wysoki poziom zmienności – o wiele bardziej niż akcje i towary. Ja jednak nie zdecydowałem się jeszcze na sprzedaż, ponieważ wierzę, że z czasem i cierpliwością cena będzie nadal rosła.

Bitcoin nabrał ogromnego rozpędu w ciągu ostatnich ośmiu lat i ma potencjał do kontynuowania ogromnych wzrostów w przyszłości, a ja zdecydowanie zamierzam zainwestować w bardzo bliskiej przyszłości.

>>zobacz też: W Które Kryptowaluty Warto Inwestować 2021

Maruf Hossain

To zależy od tego, jak dobre są moje spekulacje cenowe, a także w pewnym stopniu od giełdy kryptowalutowej, z której korzystam.

Kiedy moje spekulacje są właściwe, kończę osiągając spore zyski w zależności od wielkości handlu, który otworzyłem, zwłaszcza dla kontraktu terminowego Bitcoin. Jeśli chodzi o kryptowaluty to preferuje inwestycje długoterminowe niż „spot trading”.

Wiem, że musisz zadawać sobie pytanie, w jaki sposób giełda kryptowalut wpływa na ilość pieniędzy, które zarabiasz na handlu Bitcoinami. Wyobraź sobie, że masz saldo 100 dolarów na swoim koncie handlowym i dokonałeś świadomej spekulacji cenowej, że ceny pójdą w górę. Jednak nie można zarobić dużo pieniędzy , jeśli otworzyłeś umowy warte tylko $ 100. W związku z tym, będziesz potrzebował giełdy, która oferuje dźwignię i depozyt zabezpieczający, aby umieścić na swoim koncie transakcję o wartości większej niż 100 USD.

Tak więc, trzeba dobrze się zastanowić przy wyborze giełdy kryptowalut. A jednym z czynników, oprócz reputacji, jest maksymalna dźwignia, jaką oferuje giełda. Jedną z najlepszych giełd kryptowalut na całym świecie jest BTCC.com.

Jest to renomowana giełda, która działa od 2011 roku, oferując kontrakty terminowe na Bitcoin, a także zapewnia inwestorom dźwignię do 150x, co jest zdecydowanie wyższe niż to, co oferuje większość giełd.

>>zobacz też: Jak i Gdzie Inwestować w Kryptowaluty (Bitcoiny)

Beig Grey

Faktycznie, są wzloty i upadki w handlu bitcoinami, to nie zawsze jest gładka żegluga. Teraz zarobiłem około $450k i licząc inwestowanie w bitcoin, jestem częścią wczesnych inwestorów z ogromną wiedzę na temat handlu.

Ale konsekwentnie, W przypadku, gdy szukasz miejsc do inwestowania w kryptowaluty,

  • www.Bitflash,eu – Najlepsza platforma wydobywcza i inwestycyjna w chmurze bitcoin, Niezawodne i w pełni dedykowane wsparcie, a także zapewnia dostęp do najbardziej zaawansowanych technologii w branży. To tutaj inwestuję moje Bitcoin i dostaję wypłatę co tydzień.
  • Hashflare – 80% zalecane i niezawodne.
  • Genesis Mining – 80% zalecane dla bitcoin i ethereum Cloud mining.

>>zobacz też: Inwestycja w Kryptowaluty Długoterminowa – Czy Warto?

Anonymous

Zarobiłem $5M.

I nadal trzymam je w bitcoinach, nie dotykałem ich, nie ruszałem, nie miałem do nich dostępu.

Kiedykolwiek o tym pomyślę, kupiłem je za kilka dolarów, nikt nie wie, że jestem milionerem.

Co lepsze, pochodzę z Afryki, z bardzo biednej rodziny, i postaram się, aby wkrótce zmienić ich życie.

Robert Baczkowski
robert.baczkowski@inwestujfinanse.pl | + Artykuły

Od wielu lat jestem zapalonym inwestorem i entuzjastą kryptowalut. Ukończyłem matematykę na University of Toronto w Kanadzie.
Stworzyłem tę stronę, aby dzielić się z ludźmi moją, zdobywaną przez wiele lat, wiedzą na temat finansów i inwestycji.
Lubię podejmować ryzyko i chętnie piszę o finansach.
W skrócie jestem osobą, która kocha pieniądze i dobrze nimi zarządza.

Dodaj komentarz