Ile Zarabia Się Na Kryptowalutach
Inwestowanie, Kryptowaluty

Ile Zarabia Się Na Kryptowalutach?

Kryptowaluty odbudowują się ze zdwojoną siłą po ostatnim kryzysie. Jak pokazał czas, był to idealny moment na zakup większej ilości kryptowalut, a nie ich koniec.

>>zobacz też: Gate.io Opinie

Ludzie, którzy nie sprzedali swoich kryptowalut, zacierają teraz ręce. Taktyka Buy and Hold opłaciła się.

Być może zadajesz sobie pytanie – ile właściwie można zarobić na kryptowalutach?

Przygotowałem tłumaczone odpowiedzi użytkowników serwisu quora.com, aby rzucić światło na zarobki  inwestorów kryptowalut.

Ile zarabia się na kryptowalutach? – Wypowiedzi użytkowników

Mahendra Sharma

Zarabiam $60 dziennie z Bitcoin i $20/dzień z Ethereum i $30/dzień z IOTA.

Całkowite zarobki wynoszą: $110/dzień. Tak naprawdę zarobki wahają się między $90 do $200/dzień.$110 jest to średni dochód na dzień.

Oto jak zacząłem zarabiać na kryptowalutach.

Zacząłem od procesu wydobywania Bitcoin z The Internet of Money i kupiłem kontrakt wydobywczy od bitcoin.com za 345 dolarów. Dostałem tylko 123 dolary (0.04BTC) z tego kontraktu, ponieważ mój kontrakt został rozwiązany przez system, ponieważ basen górniczy stał się nieopłacalny.

Następnie przeszedłem do handlu kryptowalutami.
Zacząłem handlować BTC, ETC I IOTA .Zainwestowałem $3500 {210000 INR} w Trading na początku straciłem 20% pieniędzy z powodu złego handlu. Byłem nowy w tradingu.Potem przestałem handlować na 15 dni i zacząłem uczyć się tradingu, teraz nauczyłem się wielu narzędzi, które pomagają mi handlować bezpiecznie z dobrymi zyskami.

>>zobacz też: Zarabianie Na Kryptowalutach Bez Inwestycji

Jake Andrews

Ja zainwestowałem w Ethereum.

Około miesiąc temu, kupiłem 10 ETH za średnio $10,50 za jeden, a z opłatami zapłaciłem $110.

Obecnie wszystko jest warte ~$178, ale innego dnia było warte z $210. To nie jest gruba suma gotówki, ale jest to prawie 100% zwrotu z inwestycji. Gdybym sprzedał Etherium kilka dni wstecz, po opłatach zarobiłbym około 100 dolarów zysku w ciągu 3-4 tygodni.

Kryptowaluty wydają się mieć wysoki poziom zmienności – o wiele bardziej niż akcje i towary. Ja jednak nie zdecydowałem się jeszcze na sprzedaż, ponieważ wierzę, że z czasem i cierpliwością cena będzie nadal rosła.

Bitcoin nabrał ogromnego rozpędu w ciągu ostatnich ośmiu lat i ma potencjał do kontynuowania ogromnych wzrostów w przyszłości, a ja zdecydowanie zamierzam zainwestować w bardzo bliskiej przyszłości.

>>zobacz też: W Które Kryptowaluty Warto Inwestować 2021

Maruf Hossain

To zależy od tego, jak dobre są moje spekulacje cenowe, a także w pewnym stopniu od giełdy kryptowalutowej, z której korzystam.

Kiedy moje spekulacje są właściwe, kończę osiągając spore zyski w zależności od wielkości handlu, który otworzyłem, zwłaszcza dla kontraktu terminowego Bitcoin. Jeśli chodzi o kryptowaluty to preferuje inwestycje długoterminowe niż “spot trading”.

Wiem, że musisz zadawać sobie pytanie, w jaki sposób giełda kryptowalut wpływa na ilość pieniędzy, które zarabiasz na handlu Bitcoinami. Wyobraź sobie, że masz saldo 100 dolarów na swoim koncie handlowym i dokonałeś świadomej spekulacji cenowej, że ceny pójdą w górę. Jednak nie można zarobić dużo pieniędzy , jeśli otworzyłeś umowy warte tylko $ 100. W związku z tym, będziesz potrzebował giełdy, która oferuje dźwignię i depozyt zabezpieczający, aby umieścić na swoim koncie transakcję o wartości większej niż 100 USD.

Tak więc, trzeba dobrze się zastanowić przy wyborze giełdy kryptowalut. A jednym z czynników, oprócz reputacji, jest maksymalna dźwignia, jaką oferuje giełda. Jedną z najlepszych giełd kryptowalut na całym świecie jest BTCC.com.

Jest to renomowana giełda, która działa od 2011 roku, oferując kontrakty terminowe na Bitcoin, a także zapewnia inwestorom dźwignię do 150x, co jest zdecydowanie wyższe niż to, co oferuje większość giełd.

>>zobacz też: Jak i Gdzie Inwestować w Kryptowaluty (Bitcoiny)

Beig Grey

Faktycznie, są wzloty i upadki w handlu bitcoinami, to nie zawsze jest gładka żegluga. Teraz zarobiłem około $450k i licząc inwestowanie w bitcoin, jestem częścią wczesnych inwestorów z ogromną wiedzę na temat handlu.

Ale konsekwentnie, W przypadku, gdy szukasz miejsc do inwestowania w kryptowaluty,

  • www.Bitflash,eu – Najlepsza platforma wydobywcza i inwestycyjna w chmurze bitcoin, Niezawodne i w pełni dedykowane wsparcie, a także zapewnia dostęp do najbardziej zaawansowanych technologii w branży. To tutaj inwestuję moje Bitcoin i dostaję wypłatę co tydzień.
  • Hashflare – 80% zalecane i niezawodne.
  • Genesis Mining – 80% zalecane dla bitcoin i ethereum Cloud mining.

>>zobacz też: Inwestycja w Kryptowaluty Długoterminowa – Czy Warto?

Anonymous

Zarobiłem $5M.

I nadal trzymam je w bitcoinach, nie dotykałem ich, nie ruszałem, nie miałem do nich dostępu.

Kiedykolwiek o tym pomyślę, kupiłem je za kilka dolarów, nikt nie wie, że jestem milionerem.

Co lepsze, pochodzę z Afryki, z bardzo biednej rodziny, i postaram się, aby wkrótce zmienić ich życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *