Gate.io – Opinie

Gate.io opinie


Gate.io to jedna z najstarszych giełd kryptowalutowych pochodząca z Chin działająca od 2013 roku.

Po przebrandowaniu na Gate.io w 2017 roku, jest to jedna z najszybciej rozwijających się platform kryptowalutowych z wiodącą platformą Initial Exchange Offering (IEO), licznymi kryptowalutami, handlem marżowym z dźwignią i innymi zaawansowanymi usługami finansowymi, takimi jak kredyty marżowe lub pożyczki.

Idealna giełda dla zaawansowanych inwestorów jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę.

Nasza Ocena:

 

Gate.io ważne informacje

Witryna:Główna lokalizacja:Obrót(24h):Aplikacja mobilna:Liczba dostępnych tokenów:
Gate.ioKajmany (wyspy)zł5,450,000,000Tak1300

Zarejestruj się i uzyskaj 50$ za darmo na start:

Otwórz Konto

Plusy

 • Ponad 482 tokeny i prawie 400 rynków
 • Wiele funkcji, w tym transakcje z depozytem zabezpieczającym z 10-krotną dźwignią.
 • Doskonała platforma IEO
 • Łatwa w obsłudze platforma z aplikacjami mobilnymi
 • Dobra obsługa klienta

Minusy

 • Interfejs giełdy jest nieco nieuporządkowany

Gate.io główne zalety

 • Liczba kryptowalut. Gate.io jest znany jako giełda altcoinów i nie bez powodu – zawiera 482 różnych monet i prawie 400 różnych rynków kryptowalutowych.
 • Funkcjonalność platformy. Gate.io jest pełna funkcji – możesz handlować na rynkach kryptowalutowych, handlować marginesem z 10-krotną dźwignią, pożyczać środki, uczestniczyć w okresowych planach inwestycyjnych, inwestować w IEO za pośrednictwem platformy Gate.io Startup, wieczyste kontrakty swapowe i wiele więcej.
 • Stosunkowo niskie opłaty. Podobnie jak większość giełd altcoinów, Gate.io jest usługą o niskich opłatach. Jest to usługa o najniższych opłatach na rynku, istnieją różne rabaty. Handel na platformie kosztuje 0,2% całkowitej kwoty zamówienia.
 • Bezpieczeństwo. Zespół Gate.io jest świadomy bezpieczeństwa – został oceniony przez CER jako jedna z najlepszych giełd pod względem bezpieczeństwa cybernetycznego. Użytkownicy mogą zabezpieczyć swoje konta na wiele sposobów, a platforma posiada również wiele wbudowanych mechanizmów bezpieczeństwa.
 • Obsługa klienta. Oprócz czatu na żywo dostępnego dla wszystkich użytkowników 24/7, platforma posiada również obszerną bazę wsparcia, która zawiera sekcję FAQ oraz New Use Guide. Alternatywnie, można przesłać problem do supportu  dla bardziej skomplikowanych problemów.

Odwiedź Gate.io

gate.io opinie

Historia giełdy Gate.io

Gate.io jest jedną z najstarszych chińskich giełd bitcoinów, która została założona w 2013 roku przez Lin Han.

Do 2017 roku giełda nosiła nazwę Bter.com. Została jednak zmuszona do rebrandingu na Gate.io, gdy chiński rząd zakazał handlu fiat-to-crypto w 2017 roku. Zamknęła starą domenę, porzuciła pary handlowe kryptowalut fiat i zmieniła swój nacisk na handel crypto-to-crypto i na chińskie juany w handlu OTC.

Na dzień dzisiejszy Gate.io pozostaje nieregulowaną giełdą kryptowalutową pod względem wolumenu i płynności rynków z wolumenem około 3500 BTC dziennie. W ostatnich wiadomościach, jego firma macierzysta Gate Technology Inc. zebrała 64 miliony dolarów w kryptowalutach na nadchodzący projekt zdecentralizowanej wymiany (DEX) Gatechain i uruchomiła udaną platformę IEO Gate.io Startup.

Przegląd środków bezpieczeństwa Gate.io

Gate.io stosuje różne sztuczki zapewniające wysokie bezpieczeństwo, tak aby fundusze użytkownika były niemożliwe do zhackowania. Jako użytkownik, możesz zabezpieczyć swoje konto za pomocą:

 • Dwuskładnikowe uwierzytelnianie (2FA) z Google Authenticator.
 • SMS 2FA.
 • Weryfikacja logowania.
 • Dodatkowe hasło do wypłaty środków.
 • Kod Anti-Phishing.
 • Ślepe logowanie IP.

Wewnętrznie, Gate.io chroni fundusze użytkowników poprzez wykorzystanie zarówno „hot” jak i „cold” portfeli wraz z innymi tajnymi praktykami bezpieczeństwa. Wiadomo, że wyższe konta depozytowe muszą przejść przez bardziej rozbudowaną procedurę weryfikacji klienta (KYC & KYC2), aby ich wypłaty były przetwarzane natychmiastowo.

Gate.io obecnie plasuje się na drugim miejscu wśród najbezpieczniejszych giełd na rynku według CER’s top 100 exchanges by the cybersecurity score.

Otwórz Konto

Opinia na temat design’u Gate.io

Prostota i łatwość użytkowania dla klientów są kluczowe dla tak wielopłaszczyznowej giełdy, jaką jest Gate.io. Z tego powodu, platforma używa interfejsu podobnego do tego, który mają jej główni konkurenci – Binance, KuCoin i inni.

Poruszanie się po różnych sekcjach strony jest stosunkowo łatwe, nawet jeśli różnorodność funkcji może być początkowo przytłaczająca. Możesz przejść bezpośrednio do rynków kryptowalutowych, handlu marżowego, udzielania kredytów i pożyczek, handlu kontraktami wieczystymi, usług finansowych, platformy IEO lub przeglądu portfeli bezpośrednio z menu głównego.

menu wykresów Gate.io
Rynki są łatwe do znalezienia za pomocą funkcji wyszukiwania lub nawigacji po menu głównym. Przełączanie się z rynku na rynek jest również proste, ponieważ można to zrobić po prostu przewijając zakładkę rynków po lewej stronie ekranu.

W konsekwencji, znajdziesz wykresy handlowe w środkowej części ekranu. Platforma pozwala na wybór pomiędzy prostym i profesjonalnym (TradingView) widokiem wykresu. Prawa strona ekranu jest zarezerwowana dla księgi zleceń, podczas gdy dolna część ekranu jest przeznaczona do składania zleceń. Oprócz zwykłych zleceń, można również składać zlecenia typu Iceberg oraz Immediate-or-Cancel (IOC).

Pozytywną zaletą jest, możliwość wyboru jednego z trzech różnych trybów nocnych dla tła. Również platforma Gate.io – Startup IEO jest najwyższej klasy operacją, która pozwala szybko inwestować w najgorętsze projekty kryptowalutowe. W rzeczywistości Gate.io Startup jest najbardziej dochodową platformą IEO w 2019 roku (stan na sierpień 2019) i przeprowadził osiem IEO. Średni ROI na IEO w Gate.io wynosi ponad 300 procent. Sprawia to również, że udział w IEO jest super łatwy dla każdego, ponieważ nie ma żadnych dodatkowych wymagań dla inwestorów poza podstawowym sprawdzeniem KYC.

Początkujący traderzy mogą również trenować w sieci testowej Gate.io przed rozpoczęciem handlu za prawdziwe pieniądze. Jeśli napotkasz problemy w Gate.io, czat na żywo z obsługą klienta jest zawsze do Twojej dyspozycji. Alternatywnie możesz przesłać bilet lub przejrzeć obszerne Centrum Wsparcia (pod Pomocą w menu głównym), aby dowiedzieć się wszystkiego o funkcjach i procedurach Gate.io.

Jeśli jesteś fanem handlu w podróży, możesz również sprawdzić aplikacje mobilne Gate.io. Są one dostępne dla smartfonów z systemem Android i iOS.

Odwiedź Gate.io

Metody wpłat i wypłat w Gate.io

Po pierwsze i najważniejsze, Gate.io nie akceptuje depozytów walut fiducjarnych Jeśli chcesz handlować, musisz najpierw przelać swoją kryptowalutę na giełdę. Biorąc pod uwagę szeroki zakres obsługiwanych kryptowalut, nie powinno to być trudne zadanie dla doświadczonych graczy na rynku kryptowalut, ale początkujący mogą mieć kłopoty.

Chociaż depozyty są bezpłatne, zapłacisz opłatę za wycofanie, która jest inna dla każdej monety. Traderzy powinni być również świadomi limitów wypłat nałożonych przez Gate.io. Na przykład, możesz wypłacić max. 100 BTC dziennie. Możliwe jest jednak podniesienie limitu, jeśli złożysz wszystkie wymagane dokumenty KYC i wyślesz e-mail do supportu z prośbą o wyższe limity wypłat.

Podobnie jak w przypadku większości giełd kryptowalut, Twoje wypłaty są przetwarzane natychmiast, a czas trwania zależy od szybkości blockchain’a. To samo dotyczy depozytów.

Opłaty gate.io

Podobnie jak większość giełd kryptowalutowych, Gate.io pobiera minimalne opłaty. Jeśli zdecydujesz się na handel na platformie, nie zapłacisz żadnych opłat za depozyty, 0,2% opłaty za transakcje spot i marżę oraz niewielką opłatę za wycofanie, która zmienia się w zależności od wypłacanej kryptowaluty.

Gate.io jest najtańszą giełdą, jeśli chodzi o pojedyncze monety, takie jak USDT, ETH lub TRX.

Poza tym, Gate.io nagradza swoich najbardziej aktywnych handlowców zniżkami. Poniżej znajduje się harmonogram opłat rabatowych dla handlowców, którzy wymieniają 3 BTC i więcej kryptowalut miesięcznie. Zniżka ma zastosowanie do standardowej opłaty handlowej 0,2%.

opłaty gate.io

Gate.io oferuje również rabat na opłaty handlowe w ramach planu punktowego. Możesz uzyskać 1 USDT zniżki na opłaty handlowe za każdy punkt, który posiadasz. Punkty można nabyć za pośrednictwem sekcji portfela użytkowników Gate.io przy użyciu tokenów USDT.

Podsumowując, Gate.io wypada na tle wszystkich giełd kryptowalutowych bardzo tanio. Stanowi bezpieczną i pewną giełdę dla traderów z różnych środowisk.

Odwiedź Gate.io

Gate.io opinie użytkowników

Dawid Malczkowski

Dawid Malczkowski

Gate.io jest niezwykle bezpieczny. Posiada program polecający, który pozwala na handel z  opłatami wynoszącymi 0%, jak również system punktowy, aby uniknąć opłat całkowicie. Zlecenia kupna i sprzedaży są natychmiastowe i można utworzyć hasło funduszu, aby upewnić się, że transakcje są zabezpieczone. Oferuje marżę na prawie każdy token, nawet na te bardzo niepopularne altcoiny (nawiasem mówiąc, ta giełda ma prawie każdy token jaki istnieje). Gate.io to wszystko to, czego oczekujesz od giełdy kryptowalut.

Bartek Sabolewski

Nie ma żadnych problemów podczas składania depozytu lub handlu z nimi. A rzeczą, która podoba mi się w tej nowej giełdzie kryptowalut jest to, że moja transakcja jest wycofywana znacznie szybciej niż blockchain. Jak w przypadku innych giełdy kryptowalut proces ten trwa wieki, aby potwierdzić wypłatę. UI tej strony jest tak niesamowicie gładka i bardzo łatwa w użyciu.

 

Adam Wystrocki

Interfejs jest naprawdę piękny i uważam, że jest to jeden z najbardziej atrakcyjnych interfejsów ze wszystkich platform handlowych. Na giełdzie jest mnóstwo kryptowalut dostępnych na jednej platfromie, jest to game changer, ponieważ nie trzeba przełączać się z jednej giełdy na drugą. aplikacja mobilna giełdy również wygląda całkiem dobrze i sprawia, że handel w podróży staje się naprawdę łatwy. Rejestracja i handel na rynkach są również dość proste. bezpieczeństwo jest kolejnym atutem, jeśli chodzi o gate.io. Jest to najważniejsza cecha każdej platformy handlowej. platforma wymaga uwierzytelniania dwuskładnikowego, jak również weryfikacji KYC, co czyni ją znacznie bezpieczniejszą i przejrzystą.

Otwórz Konto

Jak korzystać z Gate.io?

Oto kroki, które należy podjąć, aby rozpocząć korzystanie z Gate.io.

>>zobacz też: Broker Degiro – Opinie i Recenzja 2021

Krok 1: Rejestracja na Gate.io 

Odwiedź oficjalną stronę internetową, tj. Gate.io, i w prawym górnym rogu strony głównej, obok zaloguj się, kliknij na opcję Zarejestruj się, aby przejść do strony Zarejestruj się i Zaloguj.
Zacznij wypełniać swoje dane osobowe, takie jak nazwa użytkownika, e-mail i hasło. Upewnij się, że w Referral ID widnieje kod: 6162836 aby skorzystać z promocji na darmowe 50$. Wybierz region swojego wyboru, zaznacz umowę użytkownika i kliknij Dalej, aby uzyskać dalsze instrukcje.
Zauważ, że później musisz utworzyć hasło funduszu, które musi być inne niż hasło logowania.

Po zarejestrowaniu się, w celu potwierdzenia, otrzymasz automatycznie wygenerowaną wiadomość e-mail od gate.io. Kliknij na link potwierdzający w mailu, aby zakończyć proces rejestracji.


Krok 2: Weryfikacja


Posiadając zweryfikowane konto, możesz cieszyć się szybszym i bardziej płynnym procesem wpłat i wypłat. Co najważniejsze, zwiększy to bezpieczeństwo Twojego konta.
Postępuj ściśle według podanych kroków, aby zakończyć proces weryfikacji KYC.
Zaloguj się na swoje konto Gate.io: Odwiedź ich stronę i kliknij na przycisk logowania w prawym górnym rogu strony głównej witryny. Wypełnij swój identyfikator e-mail i hasło, a następnie kliknij na zaloguj się.
Zweryfikuj swoje konto za pomocą I.D. wydanego przez rząd, jak paszport, prawo jazdy lub dowód osobisty. Żaden dokument nie może być przeterminowany, a dla większej jasności, odwołaj się do przykładowego dokumentu pokazanego z boku.
Imię i nazwisko musi być takie samo jak na przedłożonym dokumencie I.D.
Twój proces weryfikacji może potrwać od pół godziny do 12 godzin.

Gate.io opinie – podsumowanie

Podsumowując, Gate.io jest doskonałą giełdą altcoinów dla bardziej doświadczonych traderów rynku kryptowalut. Ogólne opinie użytkowników na temat Gate.io są pozytywne. Oprócz różnorodności altcoinów, wabi ona również inwestorów lukratywnym 10-krotnym depozytem zabezpieczającym, kontraktami wieczystymi, najlepszą w swojej klasie platformą IEO, a nawet usługami finansowymi, takimi jak Margin Lending, Borrowing czy Okresowe Plany Inwestycyjne. Dla początkujących na rynku może to być po prostu zbyt wiele do strawienia, ale wszyscy inni mogą znaleźć na giełdzie Gate.io to, czego szukają.

Otwórz Konto

Najczęściej zadawane pytania

Czy weryfikacja tożsamości (KYC) jest obowiązkowa przy wpłacie?

Wpłaty mogą być dokonywane przed KYC, ale jest to obowiązkowe przed wypłatą. Mechanizm zarządzania ryzykiem oznaczył te wypłaty jako podejrzane i zostaną one sprawdzone ręcznie. Doprowadzi to do zaawansowanej weryfikacji KYC.

Jak poprawnie załadować obraz dokumentu?

– Akceptowane są tylko jpg lub png o rozmiarze nie większym niż cztery M.B.
– Jeśli Twoje zdjęcie jest w wymaganym formacie, to zweryfikuj swoje imię i nazwisko. Sprawdź czy nie ma w nim żadnych unikalnych znaków. Jeśli jest, usuń je i spróbuj ponownie.
– Jeśli nadal pojawia się błąd, wtedy spróbuj weryfikacji KYC na innej domenie.

Jaka jest najmniejsza kwota, którą mogę handlować?

Gate.io pozwala, aby minimalna wielkość zamówienia wynosiła co najmniej 10 dolarów.

Kto może utworzyć subkonto w Gate.io?

Subkonto to konto pomocnicze służące do ułatwienia strategii inwestycyjnych i zarządzania aktywami. Konto główne VIP5- V.I.P. 9 może utworzyć do 20 subkont, a VIP10-VIP 16 może mieć 100 subkont.

Czy obywatele Stanów Zjednoczonych mogą korzystać z Gate.io?

Gate.io pozwala wszystkim użytkownikom w 49 stanach USA z wyjątkiem Waszyngtonu i Nowego Jorku. Użytkownicy mieszkający w Waszyngtonie i Nowym Jorku będą musieli znaleźć alternatywną platformę wymiany kryptowalut.

Gdzie znajduje się siedziba Gate.io?

Obecnie nie jest powiązany z Chinami i wydaje się, że ma siedzibę w USA z zarejestrowanym adresem w Wirginii.

Czy Gate.io jest bezpieczny?

Nawet z weryfikacją KYC gate.io pozostaje nieuregulowaną giełdą, podczas gdy jej status prawny jest nadal w cieniu. Ale warto również wspomnieć, że system gate.io został naruszony w 2019 roku, ale jakimś cudem fundusz powrócił nieznaną metodą. Jego poprzednik Bter.com również ma historię hacków skutkujących stratą 7000 BTC, więc się rozwiązał. Jednak giełda ponownie wystartowała w 2019 roku, dlatego wypróbuj ją z ostrożnością i nigdy nie zostawiaj dużej ilości kryptowalut na giełdach.

>>zobacz też: XTB Akcje Opinie

Robert Baczkowski
robert.baczkowski@inwestujfinanse.pl | + Artykuły

Od wielu lat jestem zapalonym inwestorem i entuzjastą kryptowalut. Ukończyłem matematykę na University of Toronto w Kanadzie.
Stworzyłem tę stronę, aby dzielić się z ludźmi moją, zdobywaną przez wiele lat, wiedzą na temat finansów i inwestycji.
Lubię podejmować ryzyko i chętnie piszę o finansach.
W skrócie jestem osobą, która kocha pieniądze i dobrze nimi zarządza.

Dodaj komentarz