etoro usuwanie konta
Inwestowanie

eToro – Jak Usunąć Konto

Każdy, kto próbował inwestować lub handlować na giełdzie, potwierdzi, że nie jest to łatwe. Zwłaszcza dla początkujących inwestorów, którzy są nowi na giełdzie, biorąc pod uwagę liczne pułapki, które na nich czyhają.

Większość początkujących zmaga się z kwestiami takimi jak zarządzanie ryzykiem, które zwykle prowadzą do ogromnych strat z ich strony. Nic dziwnego, że większość osób, które próbują handlować, zwykle rezygnuje w ciągu dwóch lat.

Zobacz też: eToro opinie

W innych przypadkach możesz mieć problemy z obecnym brokerem, począwszy od skomplikowanej platformy handlowej i długiego przetwarzania wypłat, wszystko to może zmusić Cię do zamknięcia konta.

Jeśli należysz do jednej z tych dwóch kategorii, czytaj dalej, ponieważ pokażemy Ci krok po kroku, jak zamknąć konto eToro oraz dostępne alternatywy, jeśli chcesz kontynuować handel.

Gotowy? Zacznijmy.

DLACZEGO CHCESZ USUNĄĆ SWOJE KONTO ETORO?

Najczęstszym powodem usunięcia konta handlowego jest po prostu to, że nie chcesz kontynuować handlu. Być może poniosłeś ogromne straty i nie możesz znieść kontynuowania handlu lub zdałeś sobie sprawę, że nie masz czasu, aby dowiedzieć się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o tradingu.

Nie ma skrótu do długoterminowego sukcesu handlowego, ponieważ musisz rozwinąć odpowiednie umiejętności, aby przekształcić się w konsekwentnie dochodowego inwestora, a to wymaga czasu.

>>zobacz też: XTB Akcje Opinie

Innym częstym powodem zamknięcia konta eToro jest to, że broker nie oferuje instrumentów, którymi chcesz handlować. Może chcesz handlować egzotyczną parą walutową lub określonym towarem, a nawet konkretnymi akcjami, które stanowią świetną okazję do handlu.

Chociaż eToro oferuje ogromną różnorodność zbywalnych instrumentów w różnych klasach aktywów, nie może zaoferować wszystkiego.

PRZEWODNIK KROK PO KROKU DOTYCZĄCY USUNIĘCIA KONTA ETORO

W przeszłości w celu zamknięcia konta trzeba było skontaktować się z działem wsparcia eToro, ale od tego czasu to się zmieniło, ponieważ cały proces jest teraz w pełni zautomatyzowany. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak usunąć swoje konto eToro.

1. Zaloguj się na swoje konto i przewiń w lewy dolny róg, gdzie znajdziesz zakładkę ustawień. Kliknij na nią.

2. Gdy znajdziesz się na stronie ustawień, kliknij opcję menu na górze. Na samym dole strony znajdziesz opcję usunięcia konta, napisaną małymi literami i powinieneś ją kliknąć.

3. Zobaczysz wyskakujące okienko z prośbą o podanie powodu, dla którego chcesz zamknąć swoje konto.

4. Wybierz powód, który dotyczy Ciebie i kontynuuj.

5. Postępuj zgodnie z kolejnymi krokami, aby zakończyć proces.

6. Na tym etapie broker spróbuje zmienić Twoje zdanie, ale jeśli już się zdecydujesz i będziesz kontynuować w końcu zamkniesz swoje konto.

Widać, że zamknięcie konta zajmie trzy dni, co jest dość szybkie w porównaniu z innymi brokerami.

 

Co zamiast eToro?

Jeśli nie jesteś zadowolony z usług eToro zobacz opinie na temat polskiego brokera XTB.

 

Otwórz Konto na XTB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *