Zarabianie Na Kryptowalutach Bez Inwestycji -Darmowe Bitcoiny w 2022 Roku

Na zdecentralizowanym rynku istnieje wiele sposobów zarabiania na kryptowalutach bez inwestycji. Istnieje kilka programów partnerskich lub airdropów, które mogą pomóc Ci zarabiać pośrednio bez kupowania żadnej kryptowaluty w rzeczywistości.

Przyjrzyjmy się 10 głównym sposobom zarabiania darmowych kryptowalut bez faktycznego inwestowania lub kupowania żadnego tokena.

A więc, jak zarabiać na kryptowalutach bez inwestycji?

Weź udział w Airdropach

Airdrops to bezpłatna dystrybucja kryptowaluty w celu promocji nowych kryptowalut. Istnieje jednak wiele oszustw, które mogą zbierać poufne informacje, takie jak e-mail i dokumenty, dlatego zdecydowanie zaleca się uczestnictwo tylko w autentycznych Airdropach. W Airdropach użytkownicy otrzymują kryptowaluty poprzez wykonywanie drobnych zadań, takich jak:

  • pobranie portfela/aplikacji,
  • zapraszając przyjaciela,
  • rejestracja przez e-mail,
  • udostępnianie na Twitterze lub Facebooku itp.

Pobierz portfel kryptowalut

Tak, możesz zdobyć darmowe kryptowaluty po prostu pobierając i kończąc konfigurację. Poniżej znajdziesz kilka najlepszych portfeli kryptowalutowych z  procesem zdobywania darmowych tokenów. Te portfele są bezpieczne. Poniżej lista portfeli:

  • Atomic Wallet: Odbierz darmowe 15 Atomic Wallet Coin (AWC):
  • Trust Wallet (zdobądź 100 tokenów TWT za darmo)

Weź udział w programach partnerskich

Większość giełd kryptowalut oferuje programy partnerskie lub polecające. Najbardziej popularne są programy partnerskie Bitcoin. Wszystko, co musisz zrobić, to dołączyć do programu partnerskiego Bitcoin i promować ich usługi. Platforma zapewni Ci link polecający, który możesz udostępnić znajomym, rodzinie i mediom społecznościowym lub możesz również udostępnić na swojej osobistej stronie internetowej. Możesz także prowadzić własną kampanię reklamową. Otrzymujesz prowizję za każdą rejestrację dokonaną przez Twojego znajomego lub za dokonane przez niego transakcje.

Jeśli twój znajomy ponownie podzieli się linkiem z innymi i otrzyma w zamian zapłatę, otrzymasz również pasywną prowizję. Nazywa się to warstwowym systemem poleceń i pomaga zbudować sieć handlową. Istnieje wiele programów polecających, godne uwagi są Coinbase, Trust Wallet, Brave, Atomic wallet, Genesis Mining i Codex.

Przykład programów partnerskich:

Coinbase: możesz polecić użytkownikowi utworzenie portfela Coinbase dla jego kryptowaluty i otrzymać nagrodę w wysokości 10 USD.

Xcoins.com: Xcoins.com to rynek, na którym użytkownicy można kupować Bitcoiny. Oferuje atrakcyjny program partnerski, w którym każdy użytkownik polecony przez Twój link polecający otrzyma 10 USD, podczas gdy Ty również otrzymasz taką samą kwotę 10 USD za każdego poleconego użytkownika. Wraz z tym otrzymasz dożywotnią prowizję w wysokości 20% opłaty uiszczonej przez użytkownika, którego poleciłeś za pośrednictwem Twojego linku partnerskiego. Dołącz do programu partnerskiego Xcoins.com

Rozpocznij przeglądanie w Brave Browser (darmowe tokeny BAT)

Wielu internautów spędza godziny na przeglądaniu Internetu w przeglądarkach Google Chrome lub Mozilla, gdzie muszą oglądać mnóstwo reklam na każdej stronie. W rzeczywistości podczas wyszukiwania w Google otrzymasz 2-3 reklamy na początku wyników wyszukiwania.

Brave to darmowa, szybka, bezpieczna i otwarta przeglądarka internetowa, która płaci użytkownikom za surfowanie po Internecie. Brave działa z zupełnie innym podejściem, w którym użytkownik będzie zarabiał za oglądanie reklam podczas surfowania po Internecie. Brave zastępuje reklamy w witrynach własnymi reklamami, w przypadku których dzielą 70% przychodów z reklam z użytkownikiem przeglądającym stronę internetową.

Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować przeglądarkę na urządzeniu mobilnym i stacjonarnym i normalnie surfować po Internecie.

Promuj projekty ICO/IEO i zdobywaj nagrody

Bounty to kolejny sposób na zarobienie darmowych kryptowalut poprzez oferowanie swoich umiejętności lub usług. Jeśli jesteś dobry w kodowaniu lub tworzeniu dApps, giełdy mogą wynająć Twoje usługi, a w zamian otrzymasz darmowe monety za pośrednictwem nagród. Deweloperzy mają ogromne możliwości zarabiania dzięki udostępnieniu protokołu bezpieczeństwa lub wykryciu oszustw w łańcuchu bloków. Osoby nie będące programistami mogą również zarabiać, uczestnicząc w forach społecznościowych i publikując na platformach społecznościowych. Możesz promować projekt za pośrednictwem Facebooka, Twittera, Bitcointalk Forum, Pisząc artykuł, Tworząc recenzje wideo na Youtube itp.

Zarabiaj, wykonując zadanie na Earn.com

Earn.con to platforma, na której użytkownicy mogą być nagradzani za wykonanie zadania i odpowiedzi na e-mail. Niedawno współpracowali z Coinbase i uruchomili program do zarabiania podczas nauki. Coinbase zaprasza zweryfikowanych użytkowników, którzy mogą zarabiać odpowiadając na pytania lub wykonując zadania. Daje to użytkownikom możliwość poznania kryptowalut i platformy, a zarabianie jest dodatkową zachętą.

Program Coinbase Earn uruchomiony przez Earn.com na Coinbase, w którym użytkownicy muszą uczyć się o kryptowalutach i tokenach, oglądając filmy edukacyjne, a następnie zdobywać je, odpowiadając na quizy sprawdzające umiejętności! Oto jak zacząć:

Zarejestruj swoje konto w Coinbase i wypełnij KYC.
Zarejestruj się na Earn.com i wypełnij KYC.
Wykonaj zadanie i zacznij zarabiać

Zarabiaj kopiąc kryptowaluty

Electroneum to popularna kryptowaluta. Możesz korzystać z bezpłatnych aplikacji do kopania, takich jak mobilna aplikacja Electroneum, która pomaga zarabiać za pośrednictwem telefonu z Androidem. Zarabiaj ETN, wykonując proste kroki.

Pobierz aplikację ze sklepu Google Play na swój telefon z Androidem.
Zarejestruj się i zdobądź swój portfel ETN.
Połącz i zweryfikuj swój portfel, aktywując łącze e-mail i postępując zgodnie z procesem weryfikacji 2FA.
Po weryfikacji zaloguj się za pomocą swojego identyfikatora e-mail i hasła PIN i rozpocznij wydobywanie.
Możesz sprawdzić swój portfel w dowolnym momencie po osiągnięciu minimalnego limitu monet 10 ETN.
Wprowadź kod polecający, np. 9E47B8 lub zeskanuj poniższy kod QR, aby odebrać darmowe monety.
Polecenie ETN

Zarabiaj darmowe bitcoiny za pośrednictwem dApps

Jest to jeden z najbardziej legalnych sposobów na zarabianie darmowych monet dzięki swojej wiedzy i usługom, które świadczysz. dApps nagrodzi Cię kryptowalutami za różne zadania lub usługi, które oferujesz na platformie blockchain. Istnieją różne usługi, które możesz świadczyć, takie jak pisanie online recenzji kryptowalut, zrzutów, finansowania społecznościowego i usług niezależnych. Możesz także pobrać portfel Coinbase, który zawiera kilka dApps, które pomogą Ci zarabiać kryptowaluty, takie jak Cent, SmartDrops itp.

Możesz także zarobić dodatkowe kryptowaluty za pośrednictwem aplikacji ankietowych. Aplikacje Apple to legalne i bezpieczne aplikacje, które mogą pomóc w zdobywaniu kryptowalut. Jedną z takich aplikacji jest Kik’s Kinit App, która oferuje monety Kin do wypełniania ankiet i możesz kupować karty podarunkowe za pomocą tych monet.

Publikuj na Steemit.com, aby zdobywać darmowe tokeny

Zarabiaj na Steemit.com na 5 unikalnych sposobów.

Publikuj swoje posty na blogu na tematy związane z blockchainem lub udostępniaj swoje komentarze na platformie Steemit i zdobywaj nagrody. W przypadku blogowania musisz uważać na jakość treści. Jeśli masz wiernych fanó, którzy cie obserwują, możesz zdobyć ładną nagrodę za swoje posty. Nagrody przyznawane są w bitcoinach, które można później zamienić na pieniądze.
Innym łatwym sposobem na zarabianie w Steemit jest publikowanie odpowiednich komentarzy w postach na blogu i głosowanie w społeczności.
Im więcej masz obserwujących i wyższy ranking postów, tym większą masz moc STEEM. Jest to wyjątkowy sposób, dzięki któremu możesz pożyczyć swoją moc STEEM i w zamian zarobić monety.
Zostań Curie na platformie Steemit. Curie to organizacja, która wybiera obiecujących autorów. Pojedynczy głos na korzyść może mieć ogromne znaczenie w poście na blogu, a wypłata wynosi nawet 80 USD. Zostań więc kuratorem, którego zadaniem jest znajdowanie wysokiej jakości postów i zarabianie dodatkowych monet.
ADSACTLY (Autonomous Decentralized Society Acting Cooperative) to organizacja, która płaci autorom za publikowanie ich treści na swoich blogach. Możesz zostać nagrodzony za bycie pisarzem lub redaktorem.

Mam nadzieję, że wystarczająco objaśniliśmy temat zarabiania na kryptowalutach bez inwestycji. Powodzenia!

źródła:

https://cryptomining-blog.com/tag/free-btc/

https://freebitco.in/site/blogs/

robert.baczkowski@inwestujfinanse.pl | + Artykuły

Od wielu lat jestem zapalonym inwestorem i entuzjastą kryptowalut. Ukończyłem matematykę na University of Toronto w Kanadzie.
Stworzyłem tę stronę, aby dzielić się z ludźmi moją, zdobywaną przez wiele lat, wiedzą na temat finansów i inwestycji.
Lubię podejmować ryzyko i chętnie piszę o finansach.
W skrócie jestem osobą, która kocha pieniądze i dobrze nimi zarządza.

Dodaj komentarz